Kazanie na dziś:

Niektórzy politycy ostentacyjnie przyznają się do Kościoła, licząc na poparcie swej działalności. Żydzi nie wierzą, że Jezus jest Mesjaszem, bo nie spełnia ich narodowo-politycznych »»

Dzisiaj

19:00 - Cz-Dz, kościół św. Barbary. Eucharystia i modlitwa o uzdrowienie (Szkoła Ewangelizacji).

Caritas apeluje o pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Nepalu

„To było najgorsze trzęsienie ziemi, jakiego doświadczyłem w życiu. Kolejne wstrząsy wciąż są silne. To straszna katastrofa”. (28 kwietnia 2015) »»

Żywiec: wózek dla niepełnosprawnego od niemieckiej parafii

Partnerstwo między niemiecką parafią St. Urbanus/St.Ewald a Żywcem zaowocowało już wieloma wspólnymi inicjatywami. (28 kwietnia 2015) »»