Kazanie na dziś:

Czasem Bóg pojmowany jest jak „instancja kontrolna”, bezwzględny strażnik przepisów oraz przykazań. Jezus uczy, że pełną radość człowiek osiąga jedynie wtedy, gdy z miłości »»

17:00 - B-B Hałcnów, Nawiedzenia NMP. Znaki Miłosierdzia. Bp R. Pindel.

Zmarła Mama ks. prałata Ryszarda Lubra

Zmarła Mama ks. prałata Ryszarda Lubra. Pogrzeb odbędzie się w sobotę 30 kwietnia o godzinie 10:00 w kościele parafialnym w Gilowicach. (30 kwietnia 2016) »»

Znaki Miłosierdzia na Leszczynach

27 kwietnia obraz Jezusa Miłosiernego i relikwii św. siostry Faustyny i św. Jana Pawła II zawitały w parafii pw. Chrystusa Króla na Leszczynach. (29 kwietnia 2016) »»

Znaki Miłosierdzia w Straconce

Przy dźwiękach góralskiej muzyki powitano 26 kwietnia peregrynujące po diecezji Znaki Miłosierdzia w parafii Matki Bożej Pocieszenia w Straconce. (28 kwietnia 2016) »»

Zmarła Mama ks. prof. Józefa Kiedosa

Zmarła Mama ks. prof. Józefa Kiedosa. Pogrzeb odbędzie się w czwartek 28 kwietnia br., o godz. 11:00 w Parafii Św. Floriana w Chorzowie. (27 kwietnia 2016) »»

Znaki Miłosierdzia w Mikuszowicach Krakowskich

Znaki Miłosierdzia uroczyście powitali wierni z biskupem Piotrem Gregerem oraz proboszczem ks. Grzegorzem Klają na placu przed kościołem. (27 kwietnia 2016) »»

Ks. prof. Lis o Kieślowskim i Zanussim: ich filmy pytają o zwykłego człowieka

To kolejne spotkanie parlamentarzystów i samorządowców z Podbeskidzia, które zorganizował ich diecezjalny duszpasterz ks. M. Studenski. (26 kwietnia 2016) »» Posłuchaj wiadomości

Kobiernice: pszczelarze z Podbeskidzia mają relikwie św. Ambrożego

"Ale także niech Ambroży, ten święty tak ściśle łączony z pracą pszczelarza, będzie wzorem dla nas w pracowitości" - dodał biskup Pindel. (25 kwietnia 2016) »» Posłuchaj wiadomości

Jak być wolnym - spotkanie ze świadkiem życia bł. ks. Jerzego Popiełuszki

Wizyta w klasztorze kęckim jest jednym z kilku spotkań siostry zaplanowanych na terenie diecezji bielsko-żywieckiej w najbliższym czasie. (25 kwietnia 2016) »» Posłuchaj wiadomości

Dwoje brzeszczan w Amerykańskiej Częstochowie

Przeor Amerykańskiej Częstochowy przyznał, że premier jest pierwszą przedstawicielką najwyższych władz RP, która zawitała do sanktuarium. (24 kwietnia 2016) »»

Znaki Miłosierdzia w Bielsku-Białej Lipniku

W parafii, w której urodził się i został ochrzczony ojciec papieża Jana Pawła II, Karol Wojtyła, powtano obraz Jezusa Miłosiernego. (24 kwietnia 2016) »»

Wizytacja kanoniczna w parafii św. Elżbiety w Cieszynie

Odwiedził chorych w domu i szpitalu i DPS-ie, z uczniami i nauczycielami. Gościł w rodzinie wielodzietnej, rozmawiał ze służbą liturgiczną. (24 kwietnia 2016) »»

Znaki Miłosierdzia w parafii, która wychowała 3 biskupów i gościła Karola Wojtyłę

„Podczas tego nawiedzenia wpatrujemy się w Jezusa Miłosiernego, który zawsze nas szuka, na nas czeka, przebacza nam, jest pełen miłosierdzia. (23 kwietnia 2016) »» Posłuchaj wiadomości

Bielsko-Biała: kustosz Muzeum Narodowego o obrazie Jana Matejki

Obraz opisywany przez krakowską znawczynię twórczości Matejki przedstawia wydarzenie na brzegach Jeziora Lednickiego w Wielkopolsce. (23 kwietnia 2016) »» Posłuchaj wiadomości

Znaki Miłosierdzia w Małych Kozach

Powitanie Znaków odbyło się przed świątynią z udziałem wiernych, bp. Tadeusza Rakoczego oraz proboszcza s. Walentego Brynczki. (23 kwietnia 2016) »»

Bp Pindel do maturzystów na Jasnej Górze: czy zmierzacie do Domu Ojca?

"Podstawową sprawą jest, czy zmierzam do Domu Ojca?. Jeżeli w tej perspektywie będę patrzył na wszystko, to zupełnie inaczej będę wybierał". (22 kwietnia 2016) »» Posłuchaj wiadomości

Maturzyści na Jasnej Górze

"Jestem tu, bo z nimi chce się modlić, modlę się za nich, ale przede wszystkim modlę się z nimi o to, by odnaleźli swoją drogę życia". (22 kwietnia 2016) »» Posłuchaj wiadomości

Znaki Miłosierdzia w Kozach