Kazanie na dziś:

Krzysztof Zanussi wspomina, jak w filmie o świętości w imię realizmu próbowano zmienić scenariusz, przypisując bohaterowi także wady. O świętości człowieka nie decyduje ilość »»

Dzisiaj

15:00 - B-B, cmentarz przy Grunwaldzkiej. Msza pod przewodnictwem bp. Romana Pindla.

Bp Pindel apeluje o solidarność z Kościołem sosnowieckim po pożarze katedry

Bp Roman Pindel przypomniał w swym apelu, że poniesione straty sięgają milionów złotych, a obecnie potrzebna jest szybka i skuteczna pomoc. (31 października 2014) »»

Bielsko-Biała: ruszył fanpage ewangelizacyjny dla animatorów oazowych

Pomysłodawca i jednym z prowadzących profil Mateusz Pietrzak wyjaśnia, że to swoisty internetowy poradnik dla animatorów Ruchu Światło-Życie. (31 października 2014) »»

Inwałd: dzieci spotkały się kolegą gimnazjalnym papieża Jana Pawła II

Ani utkwiło w pamięci to, że Lolek lubił sernik i kremówki. „Czasem robili konkursy w cukierni, kto zje najwięcej kremówek bez popicia” (28 października 2014) »»

Bielsko-Biała: prawie 7,5 mln złotych zebrano na budowę stacjonarnego hospicjum

W ciągu 10 lat zebrano kwotę mln 400 tys. złotych, z czego ponad 1,2 mln zł. pochodzi z 179 zbiórek w 78 parafiach diecezji bielsko-żywieckiej, (28 października 2014) »» Posłuchaj wiadomości

Dzień integracyjny wolontariuszy ŚDM w diecezji bielsko-żywieckiej

Młodzi ludzie z różnych stron diecezji podczas całodziennego spotkania mieli okazję wysłuchać interesującej konferencji, modlić się i tańczyć. (27 października 2014) »»

Brzezinka: nabożeństwo Drogi Krzyżowej w byłym obozie Birkenau (zapowiedź)

W specjalnym zaproszeniu ordynariusz nawiązał do słów Jana Pawła II z homilii wygłoszonej podczas Mszy św. na terenie byłego obozu. (27 października 2014) »»

Zmarł śp. ks. Alojzy Wyrwalec, emerytowany proboszcz parafii w Mszanie.

Jego pogrzeb odbędzie się w czwartek, 30 października o godz. 10.00 w kościele Św. Józefa w Mysłowicach-Krasowach. (27 października 2014) »»

„Korowód Świętych” przeszedł ulicami Bielska-Białej

"Gdy przed oczami mamy tylu świętych w relikwiach, prosimy, aby malowana przez nas ikona także była znakiem Bożego świata". (26 października 2014) »» Posłuchaj wiadomości

Bp Rakoczy w hałcnowskim sanktuarium: bądźmy solidarni z życiem