Kazanie na dziś:

W III cz. Dziadów Konrad prosi o władzę, bo uważa, że zaprowadzi na ziemi porządek lepszy od Bożego. Jezus pytając Piotra trzykrotnie o miłość, przypomina mu, że władza »»

Dzisiaj

17:00 - B-B, kościół NSPJ. Uroczystości 20. rocznicy pobytu Jana Pawła II w diecezji. Bp T. Rakoczy.
19:00 - Skoczów, kościół św. Apostołów Piotra i Pawła: inauguracja festiwalu „Musica sacra”.
19:00 - Żywiec, Domu Katolicki. Maraton czytania przemówień Jana Pawła II wygłoszonych w 1995.

Pogrzeb śp. ks. Piotra Kocura

Pogrzeb śp. Ks. Piotra Kocura odbędzie się w dniach 29-30 maja. Eksportacja: 29 maja (piątek) w parafii św. Marii Magdaleny w Cieszynie o godz. 14:00. (23 maja 2015) »»

Celebret dla kapłanów w nowej formie

Księża zainteresowani zamianą starych legitymacji na nowe, plastikowe mogą zgłaszać się do ks. Mateusza Kierczaka i ks. Piotra Góry. (22 maja 2015) »»