Kazanie na dziś:

Najemnik to żołnierz lub pracownik, którego jedynym celem jest zarobienie pieniędzy. W Ewangelii to człowiek niezdolny do poświęceń, uciekający przed niebezpieczeństwem. »»

Dzisiaj

12:00 - B-B, kościół na os. Karpackim. Msza o okazji 50-lecia ks. F. Płonki. Bp T. Rakoczy.

Bielsko-Biała: modlitwa o owoce ŚDM w sanktuarium maryjnym w Hałcnowie

„Kiedy mówimy o wierze, mówimy o wszystkim, o sensie życia, o sensie wszystkiego. Każda nasza działalność, wszystko, co robimy, co mówimy (24 kwietnia 2015) »» Posłuchaj wiadomości

Żywiec: około 4 tys. osób weźmie udział w modlitwie z o. Bashoborą

Aby wziąć udział w rekolekcjach, trzeba się zapisać. Można to zrobić za pośrednictwem strony internetowej wspólnoty www.magnaliadei.pl (22 kwietnia 2015) »»